Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Filtruoti pagal

Virtualūs akiniai VR

Virtualūs akiniai VR

Virtualūs akiniai atveria naujas galimybes. 3D vaizdo privalumais galima mėgautis ne tik kino teatruose. O pas mus gerą variantą ras ir žaidimų mėgėjai. Štai virtualūs akiniai, suderinami su išmaniaisiais telefonais.

Svarbu ne tik įspūdingas veikimas, ne tik ateities technologijos šiandien, bet ir patogumas. Virtualūs akiniai privalo būti patogūs, vadinasi, jiems pagaminti naudojamos kruopščiai parinktos medžiagos, apgalvojami įvairūs formos ir funkcionalumo klausimai.

Kartais tik naudojantis kokiu nors daiktu suprantama, kad jis geras ar atvirkščiai. Pavyzdžiui, virtualių akinių vėdinimosi savybės. Vargu ar dažnai apie tai pagalvojame. Tačiau specialios ventiliacijos angos naudojimo metu tampa dideliu pranašumu, mat prietaisas veikia kuo sklandžiau.

Virtualūs akiniai – tai virtuali realybė. Iperku.lt siūlomas produktas suderinamas su išmaniaisiais telefonais, tad virtuali realybė pasiekiama dar lengviau. Kadaise apie tai nė kalbų nebuvo, o dabar – technologiškai pažangi ateitis, ir vis daugiau žmonių susipažįsta su virtualia realybe.

Telefonų aksesuarų pasiūla

Virtualūs akiniai priklauso telefonų aksesuarų kategorijai. Ką gi joje rasite dar? Čia ekrano plėvelės, saugančios Jūsų išmaniojo įrenginio ekraną nuo pažeidimų... Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės – puikūs aksesuarai aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Belaidės klaviatūros, sukuriančios komfortą ir planšetę paverčiančios ypač praktiška. O kur dar laikikliai, nepamainomi norint, kad telefonas laikytųsi padėtas automobilyje. Ir įvedimo rašikliai, įranga asmenukėms, apsaugos prekės...

Kviečiame rinktis, nes čia galite sutaupyti!

El. parduotuvėje rasite ir kitų įdomių bei naudingų daiktų, ypač praktiškų ir kasdien praverčiančių dalykų. Virtualios realybės akiniai – vienas iš daugybės pasirinkimų. O svarbiausia, kad norimas prekes galite įsigyti ir... sutaupyti! Todėl kviečiame rinktis jau dabar!

Pagalba