Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Grūdintas stiklas SAMSUNG GALAXY TAB S3 9.7 -
  • Grūdintas stiklas SAMSUNG GALAXY TAB S3 9.7 -

Grūdintas stiklas SAMSUNG GALAXY TAB S3 9.7

14,00 EUR
Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com
Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
apsaugplevc-460

Apsaugokite planšetinio kompiuterio ekraną nuo įbrėžimų ir smūgių!

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų


Ekranas – itin svarbi planšetės dalis. Įbrėžimai, purvas, dulkės – tai neišvengiama naudojantis įrenginiu kasdien. Įsigiję grūdinto stiklo apsaugą galite pasirūpinti savo planšetiniu kompiuteriu. Tvirtas grūdintas stiklas, skirtas SAMSUNG GALAXY TAB S3 9.7, pavers praktišką prietaisą dar praktiškesniu.


Stiklas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Apsaugokite planšetinio kompiuterio ekraną nuo įbrėžimų ir smūgių!


Užapvalinti kampai užtikrina kasdienio naudojimo patogumą.Šimtaprocentinis skaidrumas! Nei kiek nenukenčia ekrano jautrumas!Grūdintas ekrano apsauginis stiklas lengvai uždedamas.
 

Kiekvienas iš mūsų norime, kad įsigytas daiktas tarnautų sklandžiai ir ilgai. Visiems besirūpinantiems SAMSUNG GALAXY TAB S3 9.7 ilgaamžiškumu rekomenduojamas praktiškas stiklas, kuris nesumažina naudojimo patogumo. Netgi atvirkščiai – valdykite savo planšetę nesibaimindami, kad liks nemalonių įbrėžimų.

Kad ir kaip saugote išmanųjį įrenginį, tai yra kasdienio naudojimo daiktas ir sunku išvengti mažesnių ar didesnių pažeidimų. Apsauga itin praverčia įvairiausiais atvejais, pavyzdžiui, jei netyčia ant planšetės mestelėjate raktus.Nebaisu pasiimti planšetės nei į darbą, nei į sodą!


16 kitų produktų toje pačioje kategorijoje

Pagalba