Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Plevelės / dėkliukai

Plevelės / dėkliukai

Kiekvienas iš mūsų norime, kad turimas išmanusis telefonas veiktų nepriekaištingai. Kad apsaugotume įrenginį nuo bet kokių nemalonumų, pasirūpiname dėklais. Telefono įdėklas gali būti ne tik praktiškas, bet ir stilingas. Be to, ši investicija į telefono saugumą ir stilių – nebrangi.

O norint apsaugoti ekraną, kad naudojimo metu neatsirastų kokių įbrėžimų, rekomenduojama įsigyti ekrano plėvelę. Aukštos kokybės ekrano plėvelės nė kiek netrukdo naudotis išmaniuoju telefonu, nesumažina jutiklinio ekrano jautrumo, užtat ekranas tampa ilgaamžiškesnis!

Mūsų asortimente rasite ir dar kai ką įdomaus. Štai dviratinis dėklas patiks mėgstantiems važinėti dviračiu (ypač jei važiuojate dėvėdami aprangą be užsegamų kišenių ir išmanusis galėtų netyčia iškristi). O specialus padelis (vadinamasis nanopadas) – patogus sprendimas padėti telefonui automobilyje. Įrenginys prilimpa, tačiau tam nereikia nei jokios lipnios juostos, nei klijų. 

Pagalba