Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Laikikliai / įvedimo rašikliai

Laikikliai / įvedimo rašikliai

Išmanieji telefonai tapo kasdienybe. Tačiau net ir pačiam įmantriausiam išmaniajam prireikia priedų. Pavyzdžiui, įsijungiate navigacijos funkciją. Kur tada padėti telefoną automobilyje? Šiam tikslui labai pravers universalus telefono laikiklis. Tvirtai prilimpantis prie paviršiaus ir suteikiantis patogumą kelionėje.

 

Taip pat gana svarbus pasiūlymas rinkoje – įvesties rašikliai. Tikriausiai sutiksite, jog prie šių priedų išpopuliarinimo prisidėjo kompanija „Samsung“. Vadinamasis stylusas netgi tapo savotišku „Galaxy Note“ modelių simboliu. Išmaniuosius telefonus su didelės įstrižainės ekranu pasirinkę pirkėjai taip išnaudoja visas planšetofono funkcijas.

Tačiau įvedimo rašiklis praverčia ir ne tik „Galaxy Note“ savininkams. Įdomu, kad stylus pen ne mažiau naudingas, jei telefono ekranas nedidelis. Specialus rašiklis ypač praverčia, jei pirštai stambūs ir jutiklinė klaviatūra jiems yra per smulki. Taigi, su įvesties rašikliu galite lengviau ir tiksliau valdyti išmanųjį telefoną.

Beje, verta paminėti ir tuos atvejus, kai pirštai drėgni arba esate apsimovę pirštines.

 

Telefonų aksesuarai – naudingi ir padedantys išnaudoti visas išmaniųjų pagalbininkų galimybes.

Pagalba