Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Išmanieji laikrodžiai

Išmanieji laikrodžiai

Kiekvienas iš mūsų skaičiuojame laiką. Kada keltis ir kada eiti miegoti, kada susitikti su draugais, kiek trunka pagaminti vakarienę, kiek vykstame į darbą... Verslo pasaulio atstovai veikiausiai primintų, kad „laikas – pinigai“, o kas nors šūkteltų, kad „laimingi laiko neskaičiuoja“. Turbūt sutiksite, kad abiejuose posakiuose yra tiesos krislas.

Kaip iš gausybės rago

Pasaulyje yra gausybė laikrodžių gamintojų ir dar daugiau pačių įvairiausių modelių. Tūkstančius kainuojantys „Rolex‘ai“ ir už dešimt eurų turguje siūlomas paprastas laikrodukas... O kokia dizaino įvairovė! Skiriasi ne tik korpuso formos ar apyrankėms naudojama medžiaga, bet ir tokios smulkios detalės kaip rodyklės.

Sudominę pirkėjus, sužavėję praktiškumu

Pasukti galvą gamintojus privertė išmaniųjų įrenginių era. Vieni kiti metai – ir išmanieji laikrodžiai „prigijo“ rinkoje. Akivaizdu, kad šie aksesuarai sudomino vartotojus ne tik forma, bet ir funkcijomis. Turėti telefonų knygą ir žinučių sistemą tiesiog ant rankos? Ir tai toli gražu ne viskas. Nebe naujiena išmanusis laikrodis su kamera.

Žingsniamatis, miego stebėsena ir kitos funkcijos – ne tik pasipuikavimas. Išmanusis laikrodis gali būti puikus pagalbininkas norint gyventi sveikai. Be to, dar ir korpusas stilingas. Taigi, išmanumas suderintas su sveikata ir stiliumi.

Pagalba