Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Kasdieną išrandama vis naujų gyvenimą lengvinančių daikčiukų. Vieni iš jų skirti laisvalaikiui, kiti darbui, treti buičiai. O ketvirti yra universalūs ir pritaikomi bet kurioje gyvenimo srityje.

Tokie yra ir išmanieji laikrodžiai (originalo kalba smartwatch) bei apyrankės (originalo kalba smartband). Šie technologiniai stebuklai gali būti naudojami kaip mobiliųjų telefonų priedai. Tačiau gali būti traktuojami ir kaip unikalūs savarankiški prietaisai. Vos pasirodžius šioms naujovėms, jas pamėgo suaugę ir vaikai, labiausiai – aktyvaus gyvenimo entuziastai.

Dėl savo funkcinių savybių, patrauklios prekinės išvaizdos bei galimybių išmanieji laikrodžiai ir apyrankės pelnė vartotojų pripažinimą ir simpatijas. Juk jie atlieka tiek daug funkcijų net Jums miegant! Pavyzdžiui fiksuoja miego kokybę, širdies darbą, turi integruotą žingsniamačio funkciją.

Šiuos laikrodžius ir apyrankes galima susieti su kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu, todėl tampa dar lengviau dalintis savo sportiniais pasiekimais socialiniuose tinkluose, kaip antai „Facebook“. Kelių mygtukų paspaudimu galima pasidalinti savo nueitos distancijos atstumu ar rekordišku žingsnių kiekiu su savo pažįstamais, draugais ar gerbėjais. Be to, išmanieji laikrodžiai turi kalorijų skaičiavimo funkciją. Tai itin aktualu sveiką gyvenimą būdą propaguojantiems, savo sveikata besirūpinantiems žmonėms.

Šiuos laikrodžius galima dažnai pastebėti segint tiek vyrus, tiek moteris. Tačiau pastebima tendencija išmaniuosius laikrodžius pirkti ir savo paaugusiems vaikams. Ir ne tik tam, kad atžalos visuomet žinotų, kiek yra valandų, ir nepavėluotų namo vakarienės. Susiejus išmanųjį vaiko laikrodį su mobiliąja programėle gaunama visa puokštė privalumų.

Visų pirma, išmanųjį laikrodį galima naudoti kaip mobilųjį telefoną. Todėl tėvai gali būti ramūs, kad prireikus bet kuriuo metu galės susisiekti su savo vaiku. Išmanusis laikrodis taip pat turi SOS funkciją: ilgiau palaikius mygtuką su raidėmis SOS, išmanusis laikrodis automatiškai ima skambinti vienam iš tėvų. Taip pat rūpestinga mama ar tėtis bet kuriuo metu mobiliojoje programėlėje gali matyti laikrodžio tikslias koordinates, t. y. vaiko buvimo vietą žemėlapyje.

Dar vienas privalumas – joks abonentas, kurio numeris nėra iš anksto įvestas į tėvų telefone esančią mobiliąją programėlę, negali paskambinti Jūsų vaikui

O galbūt Jūs gundotės nupirkti išmanųjį laikrodį savo vaikui, bet baiminatės, kad jis blaškys vaiko dėmesį pamokose? Ne bėda! Labai paprasta nustatyti telefono aplikacijoje, kada Jūsų vaiko išmanusis laikrodis turi išsijungti, įsijungti, ar pereiti į miego režimą.

Taigi, išmanieji laikrodžiai ir apyrankės, įsigyti Iperku.lt elektroninėje parduotuvėje, gali būt ne tik žaviu aksesuaru, bet ir labai naudingu prietaisu.

Pagalba