Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

Asmenukėms

Asmenukėms

Šioje kategorijoje – sparčiai išpopuliarėjusioms asmenukėms (ang. selfie) skirta įranga. Patiks norintiems pasidalyti įspūdžiais. Kiekviena asmenukė gali būti tobula, tereikia tam pritaikyto įrenginio.

Jūs galite atskleisti savo menišką prigimtį ir užfiksuoti malonias akimirkas. Galite džiuginti draugus nuostabiomis nuotraukomis arba tiesiog rinkti asmeninę asmenukių kolekciją! Ar keltumėte nuotraukas į socialinius tinklus, ar šiaip bandytumėte fotografavimo įgūdžius, visuomet smagu, kai nereikia nervintis dėl prastos įrangos. Todėl asmenukėms skirti priedai, suderinami su Jūsų išmaniuoju telefonu, yra puikus pasirinkimas, kurį neabejotinai įvertinsite.

Lazda asmenukėms daryti – kone fenomenalus daiktas, ypač pamėgtas keliautojų ir puikiai tinkamas užfiksuoti draugų susibūrimams, vakarėlių akimirkoms. Įprastai laikant išmanųjį telefoną, į kadrą tilptų keli žmonės. O jei norite įamžinti keliolikos žmonių ar net didesnę kompaniją, asmenukių lazda yra geras pasirinkimas. Telefonas patogiai įdedamas į jam skirtą vietą, o nuotrauką padarote vieno mygtuko, esančio lazdos gale, paspaudimu. Taip telefono kamera aprėpia didesnį plotą.

Mėgstantiems fotografuoti ir fotografuotis!

Pagalba