Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Telefonų aksesuarai

Telefonų aksesuarai

Atsiradus mobiliesiems telefonams žmonių gyvenimas negrįžtamai pasikeitė. Dabar jau neįsivaizduojame, kaip buvo gyventa tada, kai uždarę namų ar darbo duris tapdavome nepasiekiami visam pasauliui. Mobilieji telefonai įsėlino į mūsų gyvenimus ir apsigyveno mūsų rutinoje. Telefoną pamiršęs žmogus dažnai jaučiasi ne savam kailyje. O šį įvykį jis traktuoja kaip klaidą ar net nelaimę. Taigi, akivaizdu, kad mobilusis telefonas tapo neatsiejama gyvenimo dalimi.

Tačiau net ir skirtingų gamintojų mobiliųjų telefonų funkcijos yra labai panašios. O žmonių poreikiai skiriasi. Siekiant patenkinti nevienodus klientų poreikius imta gaminti įvairius telefonų priedus. Pavyzdžiui, jaunimui, mėgstančiam klausytis garsios muzikos, gaminamos mažų gabaritų belaidės kolonėlės. Žmonėms, mobilųjį telefoną naudojantiems kaip darbo įrankį, siūlomos papildomos klaviatūros. Merginoms, kurios mėgsta fotografuoti save, ir keliautojams rekomenduojamos asmenukių lazdos (originalo kalba selfie sticks). Dažnai važinėjantys nepažįstamais maršrutais ir besinaudojantys globaline padėties nustatymo sistema telefone (GPS) gali įsigyti automobilinių telefonų laikiklių ar automobilinį mobiliojo telefono kroviklį. O tie, kam neužtenka vidinės telefono atminties, gali nusipirkti papildomų, įvairios talpos, atminties kortelių.

Prekyboje yra ir aksesuarų, skirtų apsaugoti Jūsų telefoną. Ne paslaptis, kad išmaniųjų telefonų ekranai dažnai kainuoja beveik pusę tiek, kiek pats telefonas. Todėl skilusio ekrano keitimas nejuokais paplonina savininko piniginę. Tačiau galima šiai nelaimei užbėgti už akių ir apsaugoti savo telefono ekraną apsaugine ekrano plėvele.

Reaguojant į sparčiai besikeičiančias mados tendencijas pradėti gaminti ne tik praktiški bei funkcionalūs mobiliųjų telefonų aksesuarai, bet ir telefonų papuošalai. Šios mielos smulkmenos mobiliųjų telefonų turėtojams leidžia formuoti savo įvaizdį ir išsiskirti iš pilkos minios. Pavyzdžiui, naudojant įvairiaspalvius apsauginius dėklus. Viena vertus, šie dalykėliai turi praktinę paskirtį saugoti telefono korpusą nuo sudužimo. O kita vertus, dėl neaprėpiamos dėklų įvairovės, juos galima derinti prie konkretaus stiliaus ar pomėgių. Telefonų dėklai gaminami iš įvairiausių medžiagų: silikono, plastmasės, odos ar jos imitacijos. Jie puošiami blizgučiais, kuteliais, sagutėmis, Swarovskio kristalais, įvairios tematikos atributika ir t. t. Žaismingi ir rimti. Vaikiški ir solidūs. Kiekvienam pagal skonį ir kišenę.

Užsukite pasižvalgyti į Iperku.lt telefonų aksesuarų skyrių. Čia rasite Jums ir Jūsų stiliui labiausiai tinkamą telefono aksesuarą.

Pagalba