Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Filtruoti pagal

Magnetiniai vidpadžiai

Magnetiniai vidpadžiai

Kasdien daug vaikštote? Dirbate fizinį darbą? Patiriate didelį fizinį krūvį? Skauda kojas ar nugarą? Šioje kategorijoje rasite tai, kas padės pagerinti Jūsų sveikatą ir kiekvienos dienos komfortą dirbant ar vaikštant.

Magnetai

Magnetiniai vidpadžiai taip vadinami ne siekiant sukurti įspūdį. Jie iš tiesų yra su magnetais, kurie pasižymi stimuliuojamuoju poveikiu.

Įvairiapusiška nauda sveikatai

Magnetiniai, geliniai vidpadžiai kaina gali būti labai priimtini. O ar priimtini sveikatinimo savybėmis? Tikrai taip! Mūsų siūlomų produktų nauda netruksite įsitikinti:

·         Masažuoja

·         Gerina kraujotaką

·         Puikiai sugeria vibracijas

·         Mažina kojų skausmą ir nuovargį

·         Mažina apatinės nugaros dalies skausmą ir nuovargį

·         Priklausomai nuo modelio, medžiaga gali būti sauganti nuo drėgmės, o darganotais orais tai ypač aktualu

·         Visa tai kartu reiškia, kad geri vidpadžiai suteiks energijos kasdienai!

Gamintojai apgalvoja daugybę detalių, todėl kiekvienas produktas gali turėti dar daugiau papildomų pliusų, sufleruojančių, kad Jūsų pėdoms kasdien bus patogu, o tai padės jaustis geriau visam kūnui.

Universalumas

Svarbi ypatybė yra dydis. Kaip išsirinkti, kad vidpadžiai nebūtų nei per maži, nei per dideli? Paprastai jie siūlomi universalaus dydžio ir kiekvienas pirkėjas gali apkarpyti iki reikiamų matmenų. Taip išvengiate nepatogumų ir spėlionių.

 

Visą dieną ant kojų? Tuomet magnetiniai vidpadžiai gali būti tai, ko Jums reikia. Kviečiame įsigyti kokybiškus ir sveikatai naudingus komforto šauklius už gerą kainą.

 

Iperku.lt asortimente yra ir kitų sveikatai naudingų prekių. Taip pat daug dalykų, naudingų kiekvienuose namuose.

 

Rinkitės kokybę patraukliomis kainomis.

Pagalba