Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Židinys-krosnelė VIENYBĖ 05 PREMIUM -
  • Židinys-krosnelė VIENYBĖ 05 PREMIUM -
  • Židinys-krosnelė VIENYBĖ 05 PREMIUM -

Židinys-krosnelė VIENYBĖ 05 PREMIUM

440,00 EUR
Vienybe17
10 Prekės


Kiekis

Pristatymo terminai

Atsiimti omniva paštomate
Trečiadienį, Gegužio 27 d. (2.00 €)

Pristatys kurjeris
Trečiadienį, Gegužio 27 d. (4.00 €)

LP Express 24 pristatymas į paštomatą
Ketvirtadienį, Gegužio 28 d. ()

Vienybės židinių-krosnelių linija išsiskiria savo funkcionalumu. Šiose krosnelėse galima instaliuoti šilumokaitį, suteikiantį galimybę apšildyti kitus kambarius, yra galimybė prijungti ortakius bei ruošti maistą ant integruotos stiklo keramikos kaitvietės. 

Vienybė 05 Premium – tai moderni ir funkcionali krosnelė, kuri apšildo patalptas iki 70m2. Efektyvus degimo procesas užtikrina ekonomiškumą ir ilgą degimo laiką. Krosnelėje įrengta nedidelė stiklo keramikos kaitvietė ant kurios galima ruošti maistą, o modernus dizainas užtikrina jaukų akcentą Jūsų interjere. 

Privalumai:
 

Ortakių dėl galima apšildyti greta esančias patalpas.


Stiklo keramikos kaitvietė.


Švaraus degimo sistema dėl pirminio, antrinio ir tretinio oro padavimo užtikrina aukštą šildymo įrenginio efektyvumą ir draugišką aplinkai degimą.


Stiklo apipūtimo sistema (švaresnis stiklas).


Korpusas pagamintas iš plieno, vidus išklotas vermikulitu.Techniniai duomenys pateikti antroje prekės nuotraukoje.13 kitų produktų toje pačioje kategorijoje

Pagalba