Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Katilas-viryklė VIENYBĖ D+ -
  • Katilas-viryklė VIENYBĖ D+ -
  • Katilas-viryklė VIENYBĖ D+ -

Katilas-viryklė VIENYBĖ D+

655,00 EUR
Vienybe31
10 Prekės


Kiekis

Pristatymo terminai

Atsiimti omniva paštomate
Antradienį, Liepos 7 d. (2.00 €)

Pristatys kurjeris
Antradienį, Liepos 7 d. (4.00 €)

LP Express 24 pristatymas į paštomatą
Trečiadienį, Liepos 8 d. ()

Katilas-viryklė VIENYBĖ D+

Naujo dizaino katilų viryklių serija Vienybė D+, V+, M+, iš kurios klientai gali pasirinkti katilą-viryklę pagal reikalingą galingumą ir dydį.

katilas virykle, virykles, katilai kainos, virykles kaina, vienybes produkcija, vienybes katilai, katilai vienybe, katilas virykle, vienybe d+, vienybe v+, vienybe m+, sildymo sistemos, virykle orkaite, virykles orkaites


Naujo dizaino katilų viryklių serija Vienybė D+, V+, M+, iš kurios klientai gali pasirinkti katilą-viryklę pagal reikalingą galingumą ir dydį. Katilu-virykle galima tiek apšildyti patalpas, tiek ruošti maistą ant dviejų dalių ketaus kaitvietės. Efektyvus degimo procesas užtikrina katilo-viryklės ekonomiškumą. Keičiama ardelių padėtis vasarą leidžia visą šilumą naudoti tik maisto ruošimui neapšildant patalpų.


Vienybė D+, V+, M+ tai trijų skirtingų galingumų viryklių linija, iš kurios pagal savo poreikius vartotojai gali pasirinkti 9 kW, 12 kW ar 15 kW.


Privalumai:


Didelė pakura

Vasarinis ir žieminis kūrenimo rėžimai (keičiama ardelių padėtis)

Aukštas naudingumo koeficientas

Ilgas eksploatavimo laikas

Ketaus kaitvietė

Jungtis prie vandens šildymo sistemos

Galimybė įmontuoti traukos reguliatorių


Vartotojai katilą-viryklę turėtų rinktis atsižvelgdami į apšildomą plotą.Techniniai duomenys pateikti antroje prekės nuotraukoje.

11 kitų produktų toje pačioje kategorijoje

Pagalba