Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Šildymas

Šildymas

Keturi metų laikai – tai grožis, galimybė pasimėgauti šilta vasara, pasigėrėti romantiškai besisukančiomis snaigėmis, pabraidžioti po spalvingą rudeninių lapų paklodę, džiaugtis gamtos nubudimu pavasarį.

Metų laikų kaita – tai skirtingos nuotaikos, kraštovaizdžio metamorfozės ir, žinoma... šildymo sezonas.

Pripažinta produkcija

„Vienybės“ katilai, krosnelės-židiniai, pirties krosnelės, katilai-viryklės – šias prekes siūlome Jums. Norint gyventi šiltai ir komfortiškai, būtina kokybiška šildymo sistema. „Vienybės“ vardas šioje srityje puikiai žinomas. Tai solidus įdirbis, profesionalūs sprendimai, modernios šildymo tendencijos.

Šildymo katilai, kuriuos rasite mūsų asortimente, skiriasi galingumu, todėl pavyks pasirinkti optimaliausią variantą pagal būsto dydį.

O gal ieškote stilingo židinio, šaltuoju metų laiku sukursiančio nepaprastai jaukią atmosferą? Meistriškai suprojektuoti židiniai ne tik praktiški, bet ir išskirtinai harmoningo dizaino, tad Jūsų namų erdvei suteiks teigiamų emocijų. Ne paslaptis, kad geras židinys – ypač vertinga interjero dalis. Patalpa iškart įgauna naujų atspalvių. Židinys suburia šeimą, artimuosius ir yra nepamainomas dalykas tiek žvarbią žiemą, tiek drėgną rudenį ar vėsų pavasarį.

Derinsite židinį-krosnelę prie interjero ar interjerą prie židinio?..

Aukšta kokybė, optimali kaina

„Vienybės“ šildymo katilai, krosnelės-židiniai, pirties krosnelės, katilai-viryklės – kokybė, kurią įvertinsite atėjus darganotam rudeniui, ir kainos, kurios priverčia nustebti ir leidžia sutaupyti! Kviečiame išsirinkti!

Pagalba