Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Filtruoti pagal

Namų apyvokos prekės

Namų apyvokos prekės

Namų apyvokos prekės internetu – skirtos Jūsų patogumui. Apsikuopsite maloniau ir lengviau! Kurkite ir puoselėkite namų jaukumą.

Drabužių šepetys, konditerinis teptukas ar vaisių tarka – tik keli pavyzdžiai, ką rasite šiame asortimente. O radę galėsite įsigyti mažomis kainomis!

Šepetys su semtuvėliu, padėsiantis be vargo apsikuopti... Šluostė-pirštinė, taupysianti Jūsų laiką tvarkantis... Prieskoninių žolelių smulkintuvas, su kuriuo tobulai gardžiai susmulkinsite prieskonines žoleles ir suteiksite puikų skonį patiekalams... Ir dar daug visko, kas skirta švariems, jaukiems (ir sveikiems!) namams, kuriuose gera bendrauti, gaminti, gerti arbatą ar kavą ir dalintis mintimis.

Namų apyvokos prekės internetu – didesnės ir mažesnės, bet svarbiausia... visos praktiškos, visos reikalingos ir palengvinančios kasdienius darbus!

Pagalba