Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Po eglute

Po eglute

Atkeliauja jau Kalėdos!

Baltas sniegas, elnių pėdos...

Pas mus galite išrinkti dėmesio vertų dovanų savo artimiesiems.

Vaikams ir ne tik vaikams patiks radijo bangomis valdomos mašinos. Įspūdingas dizainas ir nuostabus polėkis. Manevringi RC automodeliai sužavės kiekvieną!

Gana populiaru per šventes dovanoti išmaniuosius įrenginius. Išmanieji laikrodžiai ir išmaniosios apyrankės pelno vis didesnį pasitikėjimą – šiuos modernius aksesuarus rasite ir pas mus. Belieka išsirinkti patį pačiausią. Puiki dovana mėgstantiems aktyvią veiklą.

Elegantiškas klasikinis laikrodis, įmantri apyrankė taip pat gali papuošti Kalėdas. Išskirtinio dizaino papuošalai negali būti bloga mintis.

O žmogui, negalinčiam be interneto, itin pravers efektyvi ryšio stiprinimo įranga. Iperku.lt asortimente – ne viena LTE antena, Wi-Fi antenos... Sunku nuspręsti, kurią geriausia dovanoti? Susisiekite, ir būtinai patarsime.

Iperku.lt kalėdinėse lentynose taip pat rasite sveikatai skirtų prekių. Štai magnetinės juostelės keliams – ne šiaip juostelės... Sąnarių lankstumas, judėjimo komfortas įmanomas su Dr. Levino ar Dr. Weberio juostelėmis.

Na, ir ne paslaptis, kad visi mes norime būti gražūs. Dėmesio, moterys, merginos! „Gillette“ peiliukai pravers Jūsų vaikinui ar sutuoktiniui. Tai visame pasaulyje pripažinta kokybė ir maksimaliai patogus skutimasis.

Tad nedelskite, pasirūpinkite dovanomis jau dabar! Nereikia laukti eilėse ar stovėti kamščiuose. Kviečiame apsipirkti patogiai ir, žinoma, nepermokėti! Praktiška dovana – tai nuoširdumas ir šiluma, malonus dėmesys artimam žmogui.

Stebuklingų elnių atskraidintos dovanos ne tik patiks Jūsų draugams ir giminaičiams, bet ir sukurs išskirtinai jaukią šventinę nuotaiką!

Pagalba