Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Panelinė antena ATK-P15/LTE

34,00 EUR
Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com
Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Dviguba antena užtikrina tinkamą darbą ir geriausią LTE našumą

Kiekis
Yra sandėlyje

Dviguba antena užtikrina tinkamą darbą ir geriausią LTE našumą.

Šio modelio antena sukurta orientuojantis į LTE interneto naudotojus. Prijungus anteną prie modemo, signalo perdavimo greitis žymiai padidėja. Jei ir Jūs norite stebinančiai gero interneto ryšio ne tik mieste, ATK-P15/LTE – dėmesio vertas pasirinkimas. 

 

Dažnių diapazonas 1700–2100 MHz

Jungtys 2 N lizdai

Stiprinimas 2 x 15 dBi

Varža 50 Ω

Poliarizacija vertikali / horizontali

Stiebo skersmuo 25–45 mm

Didelis atsparumas vėjui ir oro sąlygoms

Svoris 0.47 kg

Matmenys 322 x 175 x 55 mm

 

Garantija 24 mėn.

Patogūs sprendimai

Gamintojai, kurdami interneto antenas, atsižvelgia į daugybę aspektų tam, kad kiekvienam vartotojui būtų pasiekiamas kokybiškas interneto ryšys. Šiuolaikiniame pasaulyje ryšio kokybiškumas – ne šiaip privalumas, o tikrų tikriausia būtinybė. Internetas yra ir darbo, ir bendravimo, ir pramogų priemonė. Taip pat – begalinis informacijos šaltinis. Trikdžiai nuteikia nemaloniai, todėl siūlome naudotis ne tik greitu, bet ir sklandžiu ryšiu.

KAIP?

Rinkitės efektyvią interneto įrangą. Net jei gyvenate atokioje vietovėje, net jeigu ryšio kaprizai tapę rutinos dalimi, yra geresnis variantas, nei laukti, kol vangiai atsivers koks nors puslapis. Iperku.lt asortimente – antenos norintiems sparčių megabaitų.

Siūlome produkciją, kuri sukurta naudotis patogiai.

4gantena-478
1 Vienetas

15 kitų produktų toje pačioje kategorijoje