Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Panelinė antena ATK-K1 GSM/DCS/UMTS/LTE

60,00 EUR

Kompaktiška kryptinė antena, skirta perduoti signalą iš / į kartotuvą

Kiekis

Kryptinė antena, skirta perduoti signalą iš / į kartotuvą. Labai paprastai ir greitai montuojama. Kompaktiška.

Sklandus ryšys ir estetiška aplinka? Taip, tai įmanoma. ATK-K1 – ne tik šiuolaikinė sparta, bet ir šiuolaikinis išgrynintas dizainas, nenustelbiantis kitų aplinkos objektų ir puikiai derantis prie bendro vaizdo. Funkcionalaus dizaino nesukritikuos net ir dizaineriai. O antenos praktiškumą įvertins net ir intensyviai internetu besinaudojantys asmenys.

 

Dažnių diapazonas

806–960 MHz

1710–2500 MHz

Jungtis N lizdas

Stiprinimas

             Maks. 8.2 dB GSM

             Maks. 9.5 dB UMTS

Varža 50 Ω

Poliarizacija vertikali

VSWR < 1.5

Svoris 0.87 kg

Matmenys 293 x 210 x 65 mm

 

Garantija 24 mėn.

Patogūs sprendimai

Gamintojai, kurdami interneto antenas, atsižvelgia į daugybę aspektų tam, kad kiekvienam vartotojui būtų pasiekiamas kokybiškas interneto ryšys. Šiuolaikiniame pasaulyje ryšio kokybiškumas – ne šiaip privalumas, o tikrų tikriausia būtinybė. Internetas yra ir darbo, ir bendravimo, ir pramogų priemonė. Taip pat – begalinis informacijos šaltinis. Trikdžiai nuteikia nemaloniai, todėl siūlome naudotis ne tik greitu, bet ir sklandžiu ryšiu.

KAIP?

Rinkitės efektyvią interneto įrangą. Net jei gyvenate atokioje vietovėje, net jeigu ryšio kaprizai tapę rutinos dalimi, yra geresnis variantas, nei laukti, kol vangiai atsivers koks nors puslapis. Iperku.lt asortimente – antenos norintiems sparčių megabaitų.

Siūlome produkciją, kuri sukurta naudotis patogiai.

4gantena-477
13 Prekės

15 kitų produktų toje pačioje kategorijoje