Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sportas

Sportas

Apžvelkime keletą prekių. Štai specialios formos masažo volas. Puikiai pasitarnaujantis tiems, kurie praktikuoja jogą. Teigiamų įvertinimų nusipelno regeneracijos funkcija. Tuščiaviduris masažuoklis po treniruotės suteikia laisvumo pojūtį. Be to, pagerina raumenų lankstumą. Taigi, šis sportuojantiems žmonėms ypač tinkamas produktas yra naudingas ne dėl vienos priežasties. Citata iš prekės aprašo:

Vertikalūs ir horizontalūs iškilimai sumažina raumenų įtampą. Tai puikus sprendimas žmonėms, norintiems atpalaiduoti raumenis po intensyvios treniruotės!

Regeneruoja raumenis, pagreitina traumų ir sužalojimų gydymą, stiprina kūną, mažina celiulitą, malšina nugaros skausmą, koreguoja laikyseną.

Svarbu ir tai, jog masažo volas pagamintas iš putplasčio – lankstaus ir labai patvaraus.

Nesudėtingai naudojamas, funkcionalesnis, nei pasakytum vos žvilgtelėjęs!

 

Ne mažiau dėmesio vertos ir kitos prekės, pavyzdžiui, kineziterapinė teipavimo juosta, pagaminta pagal japonų sukurtą kineziterapijos metodą.

 

O kur dar patogiai prie diržo tvirtinamas žingsniamatis, automatiškai atskiriantis ėjimą nuo bėgimo.

LCD ekrane lengvai įžiūrimi rodmenys. 3 skaičiavimo režimai (kalorijos, kilometrai, mylios). Ir visa tai už patrauklią kainą!

Pagalba