Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Filtruoti pagal

Paspirtukai

Paspirtukai

Paspirtukai – laisvalaikio pramoga ir priemonė nuvykti iš taško A į tašką B. Dėl lengvumo ir kompaktiškumo jie itin vertinami miestų gyventojų.

Paspirtukas gali būti labai greita transporto priemonė: ypač piko metu nuvykti į darbą ar grįžti namo gali būti kur kas greičiau nei automobiliu.

Išbandę pripažįsta – privalumų itin daug.

Visiškai ekologiška. Jokių išmetamųjų dujų, tiesiog, ekologiškas riedėjimas be burzgimo ar dūmų.

Neužima daug vietos. Dėl kompaktiškumo tai gali būti alternatyva dviračiui. Galima negriozdiškai pasidėti darbe, o grįžtant namo pasiimti kartu į liftą, palikti namie koridoriuje ar pan.

Galimybė sulankstyti. Nemažai paspirtukų yra sulankstomi, todėl galima pasiimti kone visur ir maksimaliai taupyti vietą.

Mažas svoris. Sveria tiek, kad galima be vargo manevruoti, o pasiėmus į ranką nesunku užnešti laiptais. Didelis pranašumas prieš dviratį.

Universalumas. Visos minėtos ypatybės ir reguliuojamas vairo aukštis sufleruoja, jog tai labai universalus pasirinkimas.

Mūsų asortimente rasite ir triračių paspirtukų mažiesiems, sukurtų, kad kuo geriau ir ilgiau tarnautų. Tai dėmesio vertas variantas laisvalaikiui ir pratinimuisi prie kitų laisvalaikio-transporto priemonių (didesnio paspirtuko ar dviračio).

Iperku.lt – paspirtukai vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Patrauklios kainos ir patogus apsipirkimas. Įsitikinkite!

Pagalba