Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

Griliai

Griliai

Vasara, atostogos, ir... malonus kvapas, sklindantis iš kepsninės, kurią daugelis žino kitu pavadinimu – grilis. Jaukus pasišnekučiavimas, atsipalaidavimas ir skanus maistas – tai gera vasaros atmosfera.

Maža kaina ir kiti privalumai

Šiuolaikinės kepsninės puikiai vertinamos dėl daugybės priežasčių. Aptarsime keletą ypatybių, kurios įrodo, kad grilis – ir naudingas, ir patogus, ir nebūtinai brangus! Būtent nedidelė kaina dažnai lemia pirkėjų norą įsigyti grilį.

Negriozdiška

Kita ypatybė yra optimalus dydis. Šiuolaikiniai griliai neprivalo būti masyvūs. Juk daugeliui vartotojų nereikia prietaiso, patenkinančio pramoninius poreikius. Savo darbą puikiai atlieka ir kompaktiška kepsninė.

Paprastas naudojimas

Gamintojai stengiasi, kad naudojimasis griliais būtų nesudėtingas. Turbūt nenorėtumėte, kad prieš kepimą reikėtų valandų valandas skaityti instrukcijas ir bandyti perprasti, ką reiškia kokios nors rankenėlės ar mygtukai.

Verta paminėti ir lengvą priežiūrą – juk kuo apgalvočiau grilis pagamintas, tuo patogesnis ne tik maisto kepimas, bet ir priežiūra.

Viena kepsninė – tuzinai patiekalų

Mėgstantys gaminti patvirtintų, kad kepsninė yra tarsi investicija. Vienas grilis – galimybė paruošti įvairių patiekalų. Šonkauliukai, lašišos vėrinukai, mėsa su daržovėmis – pasitelkus fantaziją mėgaujamasi ir maisto gamyba, ir valgymu. Tiek daug visokiausių delikatesų variantų... Vasaros savaitgaliais bus ką veikti!

Ne tik vasarą

Kita vertus, praktiškos kepsninės praverčia ne tik vasarą. Kas sakė, kad pasibaigus rugpjūčiui nebegalima gardžiuotis lauke keptais skanumynais? Nepaisant metų laiko, turint grilį net ir vėsią rudens dieną atmosfera tampa vasariška.

Įsigiję kepsninę galite pradžiuginti save ir artimuosius, draugus.

Pagalba