Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

Skustuvai

Skustuvai

Nuo skustuvo daug kas priklauso – ne vien veido švara, bet ir nuotaika, netgi galimybė atrasti daugiau laiko. Yra skirtumas, ar skutatės patogiai ir veiksmingai, ar nekomfortiškai ir nelabai švariai. Tam, kad skutimasis neužimtų pusdienio, o skustuvo forma neverstų keiksnoti, verta įsigyti visapusiškai kokybišką priemonę, pripažįstamą tvarkingų vyrų visame pasaulyje.

Kiekvienas iš mūsų norime nusiskusti ne tik švariai, bet ir greitai. Ypač tada, kai darbas darbą veja, o dar barzda kaprizus rodo, suprantame, kaip būtų puiku turėti gerą skustuvą, prisitaikantį prie veido formos ir neverčiantį brūžinti tos pačios vietos dešimt kartų.

Jums pristatome „Gillette“ produkciją, žinomą ne tik dėl šūkio, bet ir dėl kokybės. Vyrai sutinka – „Gillette“ yra puikus sprendimas, lemiantis kasdienį komfortą. Patogu, nes apgalvota: kuriant skustuvus svarbu ir formos, ir medžiagos, o pirkėjai sutinka – gamintojai padirbėjo neprastai.

Geriausi vyriški skustuvai – ne tik lengvesnė barzdos priežiūra, bet ir duoklė veido odai. Beje, jeigu norime, kad neliktų neestetiškų pavienių plaukelių, o veido nekamuotų niežulys, turime rinktis patikimas priemones po skutimosi. Todėl pas mus rasite ir balzamo. Tai ne vien pripažintas „Nivea“ vardas, bet ir malonus, gaivus pojūtis! Veido apsauga už patrauklią kainą!

Pagalba