Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

USB atmintukai / kortelės / kortelių skaitytuvai

USB atmintukai / kortelės / kortelių skaitytuvai

Rodos, praėjo vos keli dešimtmečiai nuo to laiko, kai pristatytas pirmasis skaitmeninis laikrodis. Tačiau XXI amžiaus pasaulis skaitmenizuotas bene visose srityse. Pavyzdžiui, galite rinktis skaityti popierinę ar elektroninę knygą. Daug žmonių fotografuoja skaitmeniniais fotoaparatais ar telefonais, tad nuotraukos tiesiog įkeliamos į kompiuterį – čia kaupiama asmeninė kolekcija.

Tiek nuotraukos, tiek kiti failai – ar tai būtų tekstiniai, ar kitokie dokumentai – užima mažiau ar daugiau vietos kompiuteryje. Erdvės, matuojamos ne metrais, o gigabaitais. Prireikus perkelti duomenis į kitą įrenginį nepaprastai patogus pagalbininkas yra USB atmintukas (kitaip tariant, atmintinė, laikmena arba, kaip mėgstama sakyti, flesh‘as).

Kai kurie USB raktai naudingi ne tik įspūdinga talpa, bet ir atsparumu vandeniui. Dizainas taip pat vertas dėmesio: atmintukų yra įvairių formų ir spalvų.

Šioje kategorijoje rasite prekių, skirtų Jūsų failų bei laikmenų „infrastruktūrai“. Ir žinote ką? Kainos čia nesikandžioja!

Beje, tai dar ne viskas. USB atmintukai – tik dalis asortimento. Kur dar atminties kortelės ir kortelių skaitytuvai!

Iperku.lt prekės pravers, kad ir kiek gigabaitų prireiktų!

Pagalba