Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Maršrutizatoriai

Maršrutizatoriai

Kas yra maršrutizatorius ir ar toks įrenginys kaip nors susijęs su maršrutu? Juk būtent iš šio žodžio ir sukurtas pavadinimas. Yra kelios pagrindinės mintys, kurias reikėtų aptarti.

Pristatome prietaisus, suteikiančius patogumą ir džiuginančius daugybę vartotojų.

Maršrutizatorius, kompiuteris ir internetas – trys dalykai, kurie vienas nuo kito neatsiejami, pavyzdžiui, dirbant biure. Įkuriate nedidelę įmonę, išsinuomojate biurą. Jums ir Jūsų kolegoms neabejotinai reikalingi ne vien kompiuteriai, bet ir interneto ryšys. Pradėjus vardyti, kiek funkcijų atliekama naudojantis internetu, sąrašas vis ilgėja (pora pavyzdžių iš visos gausybės: „debesys“ failams laikyti, el. laiškų siuntimas).

O kaipgi užtikrinti, kad kiekvienas kompiuteris būtų su interneto ryšiu? Štai čia ir praverčia interneto maršrutizatoriai (beje, dar vadinami kartotuvais).

Maršrutizatorius sujungia kompiuterių tinklus. Taigi, tam tikra prasme „nubrėžiamas“ maršrutas nuo vieno kompiuterio prie kito ir t. t. Aktualus klausimas: keliems kompiuteriams galima paskirstyti internetą? Trims, keturiems? Dešimčiai? El. parduotuvėje kiekvieno modelio apraše nurodyta, kiek įrenginių palaikoma. Pavyzdžiui, 64. Taip, vienas įrenginys – net kelioms dešimtims kompiuterių! Tad maršrutizatorius pravers ne tik namie ar mažame biure, bet ir didesnėje įstaigoje. Naudojimo galimybės nepaprastai didelės. Beje, džiugu, kad gaminant maršrutizatorius atsižvelgiama ne vien į jas, bet ir į virtualaus saugumo funkcijas.

Patogumas, greitis, lankstumas – ne be reikalo minimos savybės. Kiekvienam iš mūsų svarbu užtikrintas ryšys. Ir, žinoma, norisi, kad naudojimasis prietaisu būtų nekomplikuotas. Kadangi gamintojai šiandieninei rinkai stengiasi pateikti orientuotus į paprastumą įrenginius, galime Jums pasiūlyti produktus, sukurtus naudotis patogiai.

Pagalba