Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

3G modemai

3G modemai

Ieškote 3G modemo? Norite tokio, kuris veiktų patikimai, bet pirmiausia pradžiugintų patrauklia kaina? Ar išvis įmanoma rasti gerą produktą už priimtiną kainą? Iperku.lt mano, kad taip.

Dėmesio vertas universalumas

3G modemai – nedideli, tačiau stebinamai praktiški. Gali būti naudojami ir internetui, ir kaip duomenų saugykla. Įdedate Micro SD kortelę ir turite atmintuką. Du viename.

Neužima daug vietos

Iš kitų interneto įrangos prekių 3G modemai išsiskiria patogiu kompaktiškumu. Net ir MiFi modemai, suteikiantys daug laisvės, yra itin kompaktiški. O prie tokios „stebuklingos dėžutės“ galima prijungti ir 15 įrenginių!

Ne tik namie

Modemas yra nepamainomas dalykas, o nešiojamuoju kompiuteriu dažnai naudojamasi ne tik namie. Dėl korpuso, sukurto galvojant apie patogumą ir dinamišką šiuolaikinių žmonių dienotvarkę, modemą galima pasiimti su savimi. Nereikia galvoti, kur jis tilps, nes tai ir mažas, ir lengvas prietaisas. Taigi, ar dirbtumėte namie, ar biure, ar kavinėje, – visuomet žinote, kad internetas čia pat, kad, pavyzdžiui, nereikės prašyti slaptažodžio prie belaidžio ryšio prieigos kavinėje.

Patrauklios kainos

Ir dar viena vartotojams svarbi ypatybė – kaina. Palyginus 4G ir 3G modemų kainas tampa aišku, kad 3G variantai įkainoti patraukliau. Jei aktualu ir patogiai naudotis internetu, ir sutaupyti, 3G modemas tikrai bus svarstytinas variantas.

O jeigu domina didžiausia sparta, maloniai kviečiame užsukti ir į 4G modemų kategoriją.

Pagalba