Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Modemai

Modemai

Modemai – ne prabanga, o būtinybė. Išgirdus žodį „internetas“, iš karto prisimenamas nedidelis, bet labai svarbus daiktas – taip, būtent modemas. Įdedate SIM kortelę, įkišate modemą į kompiuterio USB lizdą ir vualia – naudojatės internetu.

Elektroninėje parduotuvėje Iperku.lt galite rinktis iš prekių, atitinkančių įvairius poreikius. 3G ir 4G modemai – ne tik praktiški, bet ir kompaktiški, tad galima patogiai pasiimti išvykstant į kelionę. Beje, modemas nėra tik modemas. Kone įprasta, kad šis prietaisėlis gali tapti ir USB atmintine – failų tvarkymas gali būti dar produktyvesnis!

Žinoma, galima skeptiškai paklausti, kam apskritai tas internetas. Ir net nebaigus sakinio šis klausimas pasirodo beprasmis. Juk internetas – ne vien pramogos, bet ir ištisi informacijos šaltiniai, naujienos, socialiniai tinklai, netgi darbo reikalai. Tai tikra darbo ir pramogų dermė, šiuolaikinio žmogaus darbo priemonė.

Na, o koks nors „Huawei“ įrenginukas – įrankis, padedantis internetu naudotis kuo patogiau. Laisvai telpa į kompiuterio krepšį, tad puikiai tinka, jei esate laisvai samdomas specialistas ir kartais vietoje darbo namie pasirenkate kavinę ar biblioteką. Vykstate į komandiruotę? O gal atostogauti? Internetas gali būti visur su Jumis.

Modemai gaminami taip, kad vartotojams nereikėtų praleisti daug laiko bandant įdiegti kokius nors nustatymus. Ir net modernėjant technologijoms, 4G ryšiui užimant vis didesnes teritorijas, atsidūrus 3G ar net 2G zonoje kai kurie prietaisai persijungia į reikiamą režimą ir vis tiek užtikrina ryšį – 3G ar 2G, – prireikus galima pasinaudoti plačiuoju žiniatinkliu.

O kaipgi kainos? Iperku.lt patvirtina, kad kaina neprivalo būti kas nors didelio ir atstumiančio. Čia galite ne tik komfortiškai apsipirkti, bet ir pasimėgauti ekonomine nauda. Geras modemas neprivalo kainuoti daug, ir tai džiugina.

Internetas streikuoja? Gyvenate atokioje vietovėje? Tuomet galite įsigyti interneto stiprinimo anteną.

Reikia dalyti internetą keliems kompiuteriams? Kviečiame rinktis iš efektyvių maršrutizatorių.

Pagalba