Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
KRYPTINĖ ANTENA YAGI Z-19 -
  • KRYPTINĖ ANTENA YAGI Z-19 -

KRYPTINĖ ANTENA YAGI Z-19

43,00 EUR
Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com
wifiantena-368
1 Vienetas

Tai patobulinta Yagi-Uda tipo antena su papildomu paraboliniu reflektoriumi. Ši antena, priklausomai nuo montavimo padėties, puikiai sąveikauja tiek su vertikalios, tiek su horizontalios.

Kiekis
Yra sandėlyje

Pristatymo terminai

Atsiimti omniva paštomate
Penktadienį, Rugpjūčio 14 d. (2.00 €)

Pristatys kurjeris
Penktadienį, Rugpjūčio 14 d. (4.00 €)

LP Express 24 pristatymas į paštomatą
Pirmadienį, Rugpjūčio 17 d. ()

KRYPTINĖ ANTENA YAGI Z-19 HV GOLD

Tai patobulinta Yagi-Uda tipo antena su papildomu paraboliniu reflektoriumi. Ši antena, priklausomai nuo montavimo padėties, puikiai sąveikauja tiek su vertikalios, tiek su horizontalios linijinės poliarizacijos antenomis. Dėl specialaus ekrano (kuris tuo pat metu yra ir reflektorius) ši antena yra labai atspari trukdžiams, sukeltiems elektromagnetinių bangų atspindžių. Lengva antenos konstrukcija leidžia montuoti anteną ant aukšto stiebo, tai leidžia padidinti jos efektyvų veikimo atstumą net iki 15 km nuo bazinės stoties. Antena gali būti tvirtinama prie vertikalaus 30-50 mm storio stiebo. Antena rekomenduojama nebrangiems belaidžio ryšio adapteriams (pvz., RALINK, REALTEK) arba ten kur kitos antenos yra per silpnos. Antgalis- TNC jungtis. (antena komplektuojama su papildoma jungtimi, tinkančia laidui H-155).

YAGI HV GOLD 19dBi – Tai tikrai 19 dBi, o ne tik užrašas ant antenos!!! Antena YAGI Z-19 HV GOLD ko gero geriausia yagi tipo antena rinkoje- ją galima jungti prie bet kokių kitų belaidžių tinklo adapterių ir prieigos taškų (paprastai dirbančių BRIDGE ar AP CLIENT režimu) taip pat prie telefonų, vaizdo perdavimo įrangos, belaidžių kamerų dirbančių 2,4 GHz dažnių ruože. Bet kokiu atveju ji leidžia iki 8 kartų padidinti įrangos veikimo nuotolį. Veikimo nuotolis kurį galite pasiekti yra nuo 6 km (naudojant Crevice/Crack tipo 13dBi anteną) iki net 15km (naudojant Crevice/Crack tipo 20dBi anteną). Antena pritaikyta dirbti lauko sąlygomis.


Suderinama su visomis „Windows“, „iOS“ „Linux“ versijomis.

Garantija 24 mėn.

12 kitų produktų toje pačioje kategorijoje

Pagalba