Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

4G antenos

4G antenos

Pavargote „medžioti“ internetą lakstydami iš kampo į kampą? Eikvojate savo brangų laiką belaukdami, kada gi užsikraus interneto puslapis? Pats laikas pagalvoti apie 4G anteną!

Mobiliojo ryšio operatoriai dievagojasi tobulu, kiekvieną Lietuvos kampelį pasiekiančiu mobiliuoju ryšiu. Tačiau daugelis iš mūsų esame susidūrę su situacija, kai išvažiavę pailsėti į atokesnį gimtinės kampelį, miškų supamą gamtos rojų ar pas mylimą močiutę į kaimą, susiduriame su mobilaus interneto silpnu ryšiu.

Todėl nesvarbu, ar gyvenate atokiau nuo miesto, ar nuomojate kaimo turizmo sodybą svečiams, 4G antena tiesiog būtina komfortiškai Jūsų ir Jūsų svečių veiklai.

It stebuklinga lazdele mostelėjus, 4G antena padeda „pagauti“ interneto ryšį ten, kur jo neaptinka net modemai ar moderniausi išmanieji telefonai.

Antena montuojama namo ar kito pastato išorėje arba viduje – ant lubų (reikia vadovautis gamintojo nurodymais, taikomais konkrečiam modeliui).

Medžiai, kalvos, ūkiniai pastatai ir kt. gali silpninti ar blokuoti ryšį. Geriausia anteną nukreipti į artimiausią Jūsų mobiliojo operatoriaus telekomunikacijos bokštą – tai garantuoja sparčiausią ir kokybiškiausią mobilaus interneto ryšį.

Norint tiksliai nustatyti antenos montavimo kryptį, galima naudotis kompasu.

Specialistai pataria, kad pradžioje vertėtų anteną tvirtinti ne itin stipriai, kad prireikus būtų galima ją dar pareguliuoti, pasukioti įvairiomis kryptimis. „Pagavus“ geriausią ryšį ir tvirtai varžtais pritvirtinus anteną, prijungiamas kabelis.

Net jei gamintojas 4G antenos kabelio jungimą pritaikęs lauko sąlygoms, rekomenduojama kabelio sujungimo vietas papildomai apsaugoti: apvynioti plėvele ar pan.

Kaip veikia 4G antena? Mobilusis ryšys perduodamas tam skirtu kabeliu iš antenos į 3G / 4G / 4G+ maršrutizatorių, kuriame yra integruota globalaus mobiliųjų telefonų ryšio standarto (GSM) SIM kortelė. Kitas variantas – kai mobilusis ryšis iš antenos perduodamas tiesiai į modemą, sujungtą su maršrutizatoriumi.

Svarbu žinoti, kad mobiliojo ryšio kokybė priklauso ne tik nuo 4G antenos, bet ir nuo perdavimo kabelio kokybės. Todėl verta iš karto įsigyti tik kokybiškus priedus. Pastebima tendencija – kuo kokybiškesnis kabelis, tuo jis (dažniausiai) yra ilgesnis.

Taigi, reziumuojant galima teigti, kad 4G antena yra puikus sprendimas tiems, kurie gyvena atokiau nuo telekomunikacijos bokštų, bet nori naudotis visais civilizacijos patogumais ir neriboti savo poreikių.

Pagalba