Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

3G antenos

3G antenos

Stipri 3G antena, puikiai pritaikyta lauko sąlygoms? Taip! Pavyzdžiui, 3G jagio antena:

Ši antena pasižymi didele galia (28 dBI) bei plačiu dažnių diapozonu ir padės pagerinti Jūsų bevielio interneto kokybę bei jo skleidžiamos spinduliuotės sklandumą. Greitai pašalinsite interneto ryšio ar vietinių duomenų srauto perdavimo sutrikimus. Antena pagaminta iš oksiduoto aliuminio lydinio, kuris ją apsaugo nuo prastų oro sąlygų, garantuoja ilgaamžiškumą bei atsparumą įvairiausioms gamtos išdaigoms (tokioms kaip rūgštieji lietūs, druskingumas). Šią anteną rekomenduojama montuoti lauke – taip pasieksite dar geresnius 3G ryšio stiprinimo rezultatus.

Ir tai tik vienas iš pasiūlymų, vienas iš veiksmingų modelių, sukurtų interneto ryšiui gerinti.

 

Jei megabaitai tarsi paskelbę streiką, kviečiame rinktis produktus, sukurtus vartotojų patogumui. Nesvarbu, ar internetas reikalingas pramogoms, ar darbui, visuomet aktualu, kad greitis būtų didelis ne tik teoriškai, bet ir praktiškai.

Jei kyla kokių nors klausimų, susisiekite – rasime sprendimą interneto spartai padidinti.

 

Beje, pas mus rasite ir kitų interneto įrenginių. Modemai, maršrutizatoriai – visa tai siūlome įsigyti patogiai ir nepermokėti!

Pagalba