Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Antenos

Antenos

3G antenos, 4G antenos, „Mezon“ antenos, Wi-Fi antenos – galite rinktis iš visų tipų antenų. Nuo pat parduotuvės įkūrimo siūlome pirkėjams kokybišką interneto stiprinimo įrangą, tad prireikus galime patarti, pakonsultuoti rūpimais klausimais. Tarp kitko, jei domina TV antenos, galime pasiūlyti ir jų!

Gyvenate atokioje vietovėje? Interneto greitis nuvilia? Interneto antena – puikus sprendimas užmiestyje, kaime. Jei ryšys blogas ir svarstote, kas dėl to kaltas, verčiau pasižvalgykite po Iperku.lt asortimentą – čia daug priemonių, skirtų geram internetui užtikrinti.

Kad žodis „megabaitai“ netaptų lėtumo sinonimu, rinkitės veiksmingą anteną už patrauklią kainą!

Kuo toliau, tuo internetas greitesnis. Rodos, dar visai neseniai 3G buvo solidus etalonas. O štai dabar žvelgiame į dabartį bei ateitį ir mąstome, kad anuomet moderniu laikytas 4G LTE standartas jau tapęs kasdienybe. Deja, ne visur...

Nemažai pavyzdžių, kai 4G ryšys paprasčiausiai nepasiekiamas (pavyzdys – internetas vienkiemyje). Ką daryti? Pavyzdžiui, nuomojate kaimo turizmo sodybą ir norite pasiūlyti svečiams galimybę naudotis būtent 4G (o juk ir Jums patiems tai aktualu, nes internetas – ne tik pramogų terpė, bet ir darbo priemonė). Atsakymas – 4G antena. Jų turime ne vieną ir ne dvi, tad rinkitės pagal kainą bei parametrus. O kilus klausimų susisiekite, mielai patarsime.

Daug keliaujate? Dirbate tolimųjų reisų vairuotoju? Tokiu atveju Jums ypač naudinga Wi-Fi antena. Wi-Fi antenos kaina ir kokybe pateisino daugybės pirkėjų lūkesčius. Net ten, kur belaidis signalas itin silpnas, turint Wi-Fi anteną problema išsprendžiama – pavyksta „pagauti“ internetą.

Beje, jei ieškote idealaus stiprinimo varianto „Mezon“ internetui, taip pat turime ką pasiūlyti. Svarbiausia – geras našumas suderinamas su patrauklia kaina!

Esame įsitikinę, jog galime padėti išspręsti spartos nesklandumus! Tegul internetas būna geras nepriklausomai nuo to, kur gyvenate! 

Pagalba