Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Registracija ir prisijungimas

Ar verta užsiregistruoti el. parduotuvėje Iperku.lt?
Užsiregistravusiems vartotojams pirkimas tampa greitesnis, nes keletą kartų perkant nereikia iš naujo suvedinėti duomenų.
Užsiregistravau. Kaip prisijungti?
Prisijungimo vardas – Jūsų el. pašto adresas, o slaptažodis – tas, kurį sugalvojote ir įvedėte registruodamiesi.
KĄ DARYTI, JEI PAMIRŠAU SLAPTAŽODĮ?
Jei pamiršote slaptažodį, spauskite šią nuorodą: slaptažodžio atstatymas. Atsiradusiame langelyje įrašykite savo el. pašto, kuriuo registravotės el. parduotuvėje, adresą ir spauskite „Atsiųsti slaptažodį“. Naujas slaptažodis per keletą minučių Jums bus atsiųstas el. paštu.

Pirkimas

Kaip pirkti el. parduotuvėje Iperku.lt?
Apsipirkimas el. parduotuvėje lengvas ir patogus – Jums tereikia išsirinkti norimą prekę ir paspausti „Į krepšelį“. Jei reikia daugiau nei 1 vnt. konkrečios prekės, įveskite norimą skaičių.
Ką daryti po nukreipimo į Prekių krepšelį?
Jūs galite toliau rinktis prekes (paspausdami „Tęsti apsipirkimą“) arba užsisakyti pasirinktą produktą (paspausdami „Pradėti pirkimą“).
Turiu nuolaidų kuponą. Kaip jį panaudoti?
Prekių krepšelyje prieš mokėjimą įveskite nuolaidos kodą ir paspauskite „Pritaikyti“. Pirkinio(-ių) suma automatiškai bus pakeista.
Ar galiu pirkti kaip juridinis asmuo?
Taip, el. parduotuvėje Iperku.lt galite pirkti kaip juridinis asmuo. Tokiu atveju pildant pirkėjo duomenis Jums reikia pasirinkti „Juridinis asmuo“ (arba būti užsiregistravus kaip juridiniam asmeniui).
Ar galiu pasirinkti kitą pristatymo adresą (ne tą, kuris nurodytas pirkėjo duomenyse)?
Taip, Jūs galite pasirinkti pristatymą kitu adresu, todėl prekes galėsite gauti ne tik į namus, bet ir, pavyzdžiui, į darbovietę.
Ar galiu pirkti išsimokėtinai?
Taip, jei užsakymo metu pasirinksite „Apmokėjimas internetu“, būsite nukreiptas(-a) į „General Financing“ sistemą, kur turėsite patvirtinti paruoštą sutartį.
Pirkimas išsimokėtinai paprastas ir greitas, informacija apie tai pateikiama šioje nuorodoje: pirkimas išsimokėtinai.

Konsultacija

Nežinau, kuris produktas labiau atitiktų poreikius / būtų suderinamas su reikiamu įrenginiu. Ar galiu gauti konsultaciją?
Taip, Jūs galite susisiekti el. parduotuvėje nurodytais kontaktais ir gauti konsultaciją.

Prekių garantija ir grąžinimas

Ar Iperku.lt parduodamoms prekėms suteikiama garantija?
Daugumai prekių suteikiama garantija (išskyrus dėklus, apsaugines plėveles, kabelius, rašiklius, kosmetiką bei aksesuarus).
Kur rasti informaciją apie garantiją?
Informacija apie garantijos trukmę nurodoma prekės aprašo apačioje (išskyrus kelių minėtų kategorijų prekes). Apie sąlygas galite sužinoti paspaudę šią nuorodą: garantija.
Ar galiu grąžinti įsigytą prekę?
Prekės gali būti grąžinamos pagal LR įstatymus.

Pagalba