Septynetas priežasčių, kodėl dangaus žibintai tokie simpatingi

Septynetas priežasčių, kodėl dangaus žibintai tokie simpatingi

 (83)    (0)

Ar žinojote, kad dabartinių pramoginių dangaus žibintų kilmė – Kinija? O tai, kad istorija galbūt siekia daugiau nei du tūkstantmečius?..

Kad ir kaip ten būtų, dabar dangaus žibintai yra puiki idėja šventėms. Jūsų dėmesiui – septynetas priežasčių, kaip šie nuotaikingi balionai praskaidrina šventę.

Bet prieš tai – apie saugumą. Ugnis – ir reikalinga, ir pavojinga. Natūralu, jog kyla klausimų, susijusių su žibintų saugumu. Kad skraidantis objektas nesukeltų nemalonių pasekmių, kupolai gaminami iš nedegaus popieriaus. Patarimas – vengti abejotinų, galimai nekokybiškų produktų.

1. Kultūringa tradicija

Dangaus žibintai priklauso šventinių dekoracijų kategorijai. Jie gana universalūs, nes tinka įvairioms progoms. Be to, tradicija juos leisti – nepalyginamai kultūringesnė už stikliuko kilnojimą užstalėje.

2. Geros nuotaikos sukūrimas

Kaip sukurti gerą nuotaiką? Kaip nebūti paniurusiems? Atsakymas į šiuos klausimus – dangaus žibintai. Ar juos rinktis kaip pagrindinę dekoraciją, ar derinti su kitomis? Įmanomi visokiausi variantai. Žinoma, kai kurių tradicinių šventinių puošmenų jie nepakeis (pavyzdžiui, Kalėdų eglės).

3. Suburia žmones

Kokiu būdu tos sklendžiančios puošmenos sukuria gerą nuotaiką? Vien tai, kad šios mielos dekoracijos suburia žmones, yra pozityvumo šaltinis. Sukuriama bendrystė, malonu drauge su kitais stebėti kylantį balionėlį.

4. Simbolinė prasmė

Dangaus žibintai itin tinka renginiams, kurių metu svarbu sužadinti tam tikras emocijas, perteikti kokią nors žinutę, iliustruoti kokių nors įvykių reikšmę. Simbolizuoja ne tik vienybę, bet ir troškimus.

5. Simbolinė kaina

Tai, kas vertinga, turi kainuoti itin daug? Nebūtinai. Simboliu tampantys dangaus žibintai ir kainuoja simboliškai!

6. Komponavimo galimybės

Kupolai geltoni, žali, raudoni ir kitokie, tad galima sudėlioti norimą kompoziciją. Galima rinktis vien baltus žibintus arba pačių įvairiausių spalvų. Formos taip pat skirtingos. Vieni įprasti, kiti širdelės formos (geras atributas Valentino dienai ar kitai romantiškai progai).

7. Norų išsipildymas

Ir septintoji priežastis (o 7 juk laimingas skaičius) – norų išsipildymas. Taip, dangaus žibintai pildo norus.

Kokį asortimentą rasite pas mus? Žvilgtelėti ir išsirinkti galite čia

 (83)    (0)