RC žaislai: kai fantazija virsta realybe

RC žaislai: kai fantazija virsta realybe

 (93)    (0)

  Naujienos

RC žaislai negali nepatikti!

Šiandien milžiniškas RC žaislų asortimentas gali patenkinti net išrankiausių klientų poreikius. Jums patinka vandens sportas ir transportas? Puiku! Rinkitės RC katerį, laivą, motorinę valtį ir, vėjui kedenant plaukus, skroskite marių bangomis kaip tikri profesionalai. 

O gal Jums mielsni nuotykiai ore? Tuomet griebkite radijo bangomis valdomą malūnsparnį, lėktuvą ar skraidančią mašiną ir, pasitelkę trupinėlį fantazijos, kilkite tyrinėti neaprėpiamų dangaus platybių! O galbūt esate tradicinio transporto mėgėjas? Pats laikas pasispjaudyti į delnus ir griebti RC didžiaračio visureigio, greito sportinio automobilio ar net karinio autotransporto „vairą“ – RC žaislo pultelį.

 

RC žaislai yra valdomi nuotolinio valdymo pulteliu, į kurį dedami maitinio elementai.

Kai kurie modeliai gaminami su šviesos diodų žibintais. Ypač efektingai šie žaislai atrodo tamsiuoju paros metu. Kaip ir tikruose automobiliuose, galiniai žibintai dega važiuojant atbuline eiga, o priekiniai – važiuojant pirmyn.

RC žaislai – labai įvairių gabaritų ir kolorito. Todėl sau patinkantį modelį ras tiek vaikai, tiek suaugę. Tiesa, reikia atsižvelgti į gamintojų nurodomas amžiaus rekomendacijas. Todėl jaunesniems vaikučiams patartina žaisti tik kartu su suaugusiais. Kita vertus, tai yra daugiau privalumas nei trūkumas, nes žaidžiant su vaiku ne tik linksmai leidžiamas laikas, bet ir stiprinami tėvų ir vaikų, senelių ir anūkų tarpusavio santykiai.

O svarbiausia, kiekvienas gali išsirinkti RC žaislą pagal savo poreikius. Greitesnį ar lėtesnį modelį. Skirtingų ornamentų. Nevienodo manevringumo ir pravažumo. Įvairių markių ir tipų.

RC žaislai – tobula dovana kiekvienam

Taigi, jei ieškote ne tik smagaus žaislo, bet ir radijo bangomis valdomo modeliuko, kuris geba stiprinti emocinius ryšius, kurti darnius santykius, mokyti bendradarbiavimo, – RC žaislai kaip tik Jums! Šis mažas technikos stebuklas ne iš tų, kurie ilgai užsibūna žaislų dėžėje, ar dulka palėpėje, todėl yra idealus variantas šv. Kalėdų, gimimo dienos, ar bet kokios kitos šventės proga.

Ir klaidinga būtų manyti, kad tai išskirtinai vyriškos auditorijos žaisliukai. RC automobilių modelių įvairovė tokia gausi, kad tinkamą žaislą išsirinks tiek berniukai, tiek ir energija trykštančios mergaitės.

O gal senas pažįstamas svajoja apie BMW ar „Mercedes“ markės automobilį? Pasitaikius progai padovanokite jam šios firmos RC žaislą. Maloniai nustebinsite savo humoro jausmu ir išradingumu. Ir nors iš pirmo žvilgsnio tokia dovana panaši į mielą pokštą, tačiau draugas ją tikrai įvertinas teigiamai. Juk nuotolinio valdymo modeliai abejingų nepalieka.

 

RC žaislai – malonumo ir naudos derinys

Kai kurie vartotojai teigia, kad RC žaislai – bene geriausia, ką pastaruoju metu žaislų pramonė yra pasiūliusi. Nes tai – ne tik malonumas, bet ir nauda. Šie nuotolinio valdymo automobiliukai, ir kita technika, padeda sukaupti dėmesį, lavina reakciją, intelektą, ugdo komandinius gebėjimus, lyderio savybes. Be to, tiesiog linksma ir įdomu žaisti.

RC žaislai patiks ne tik įprastų automobiliukų mėgėjams, bet ir aistringiems kaskadinių triukų fanams. Ypač azartiškos būna RC automobilių lenktynės. Lenktyniauti gali tiek pavieniai žaidėjai; tiek komandos, tiek trasoje, tiek erdvesnio buto koridoriuje. Svarbu iš anksto pasirūpinti saugia aplinka, kad žaidimo įkarštyje nenukentėtų ne tik daiktai, bet ir patys žaidėjai. Išbandę šias atrakcijas teigia, kad RC lenktynės užburia nuo pradžios iki finišo.

 

Dar daugiau naudos su RC žaislais...

Tačiau, net ir žaidžiant RC žaislais vienam, žaidėją nuolat lydi pergalingas sėkmės skonis, gaminasi endorfinai – laimės hormonai. Verta pastebėti, kad priešingai nei tikros lenktynės, žaidimai radijo bangomis valdoma mašinėle yra saugūs. Radijo bangomis valdomi modeliai taip pat suteikia galimybę sieti darbą, kasdienes prievoles ir malonumą. Reikia pavedžioti šunį? Pasivaikščiojimas gali būti ne tik naudingas, bet ir kupinas nuotykių. Įsimeskite RC į kuprinę ir žygiuokite su augintiniu į parką.

O galbūt negalite atitraukti vaiko nuo kompiuterio? Tuomet šis žaislas kaip tik Jums! Didesni RC modeliai reikalauja kiek daugiau žaidimo ploto, todėl skatina kuo daugiau laiko praleisti gryname lauke, jais patogu žaisti parkuose, sode, kieme. O mažesni modeliai suteiks vaikams ir suaugusiems daug džiaugsmo ir laimės akimirkų tiesiog namie.

 

Pasinerkite į įspūdingą fantazijos pasaulį

RC žaislai suteikia unikalią galimybę patirti neišdildomų įspūdžių neišeinant iš namų. Tereikia žiupsnelio vaizduotės ir RC modeliuko... Ir vualia – mažytis atrakcionų parkas įsikurs tiesiog Jūsų namuose. Didžiuliams visureigio ratams lengvai burzgiant minkštu kilimo paviršiumi, RC žaislo turėtojas įsivaizduos beriedantis sudėtingu miško keliu. O meistriškai paspęstos kliūtys, kaip antai keli seni laikraščiai ar pagalvėlės, sukurs visureigio, važiuojančio purvo laukais, viziją. Kiekvienas vaikas su radijo bangomis automobiliuku gali tapti Benediktu Vanagu lenktynių trasoje ar valdyti karinį naikintuvą.

Todėl drąsiai galima teigti, kad RC žaislai – tai proga patirti nekasdienių ir neužmirštamų pojūčių.

 (93)    (0)