Nuo šiol prekiaujame ir slaugos priemonėmis

Nuo šiol prekiaujame ir slaugos priemonėmis

 (102)    (0)

  Naujienos

Jau anksčiau mūsų asortimente buvo sveikatingumo prekių, o dabar pradėjome prekiauti ir slaugos priemonėmis.

Šiuo metu galite rasti vonios, tualeto priemonių bei vaikštynių. Slaugos prekės skirtos padėti žmonėms po ligų, traumų, neįgaliesiems, senjorams.

Pristatome keletą ypač naudingų reikmenų.

Priemonės yra orientuotos ne tik į patogumą, bet ir į saugumą

Nešiojamasis reguliuojamo aukščio tualetas ar dušo (vonios) kėdutė palengvina neįgaliųjų, senjorų ir juos slaugančių asmenų kasdienybę. Dušo ar vonios patalpa – vieta, kurioje dažnai slidu. Todėl specialios dušo kėdutės pagamintos taip, kad neslystų (kojų apačioje yra neslystanti medžiaga); o nešiojamasis tualetas su neslystančios medžiagos porankiais. Kažin ar gyvenime egzistuoja „maksimalus saugumas“, tačiau gaminant neįgaliesiems ir senjorams skirtus daiktus dedamos visos pastangos siekiant išvengti bet kokių galimų susižeidimų.

Žinoma, labai svarbu ir higiena. Dušo kėdutės: vanduo išteka pro korpuse esančias angas. Nešiojamojo tualeto higiena išlaikoma dėl atliekų talpos, kurią galima nesunkiai ištuštinti.

Vaikštynės – neišmatuojama nauda

Kaip ir kitos slaugos priemonės, taip ir vaikštynės yra labai naudingos. Jos pelnytai laikomos vilties krislu ir netgi varomąja jėga. Sakoma, kad sportas (apskritai judėjimas) yra sveikata. Jei vaikščioti sudėtinga, vaikštynės vis tiek padeda palaikyti kuo geresnę sveikatos būklę ir greičiau pasveikti. Skirtos pagyvenusiems žmonėms, neįgaliesiems, taip pat atsigaunantiems po sužalojimų ar ligų. Du raktiniai žodžiai – mobilumas ir stabilumas. Palyginti su ramentais, reabilitacinė vaikštynė suteikia geresnį balansą.

Renkantis rekomenduojama įvertinti sveikatos būklę ir į tai atsižvelgiant apgalvoti, kokia vaikštynė būtų tinkamesnė – greitesnė ar stabilesnė. Mūsų asortimente siūloma reabilitacinė vaikštynė yra su trimis skirtingais režimais, todėl tinkama įvairiais reabilitacijos etapais.

Universalumą padidina galimybė reguliuoti aukštį.

Jei dažnai išvykstate iš namų, geriausias sprendimas yra sulankstoma vaikštynė. Būtent tokią rasite Iperku.lt slaugos prekių kategorijoje. Pabrėžtinas ir lengvumas: kadangi reabilitacinė vaikštynė pagaminta iš aliuminio, prireikus pernešti ar pervežti sukelia kiek įmanoma mažiau nepatogumų.

Kainos, kurios nesikandžioja

Tapę kone įprasta, kad tai, kas vienaip ar kitaip naudinga, turi būti brangu. Vis dėlto pasitaiko ir išimčių. Šioje elektroninėje parduotuvėje stengiamės būti tokios išimties kūrėjais! Todėl slaugos priemonės ir daug kitų prekių čia įkainotos kuo palankiau Jums, gerbiami pirkėjai! Manome, kad geras daiktas neprivalo būti itin brangus. Patrauklia kainodara paremtos prekybos patirtis įpareigoja ir skatina kuo toliau, tuo labiau stengtis, kad pateisintume kiekvieno pirkėjo poreikius. 

Slaugos prekės -->> (nuoroda)

 (102)    (0)