3 pasirinkimai muzikos mėgėjams

3 pasirinkimai muzikos mėgėjams

 (47)    (0)

  Naujienos

Ausinės nėra tik muzikos klausymo „įrankis“. Žinoma, ši funkcija pati svarbiausia, tačiau kiekvienam norinčiam išsirinkti ausines aktualios nevienodos ypatybės. Jūsų dėmesiui – 3 Iperku.lt prekės, atitinkančios skirtingus poreikius.

„Siberia X800“

Šios ausinės turi daug privalumų. Jos inovatyvios ir efektyvios, išpildančios išties didelius lūkesčius. Ritmą „pagauti“ padės 7.1 erdvinio garso sistema. Nepriekaištingą veikimą užtikrina speciali dažnių technologija, dėl kurios patogu ne tik klausytis muzikos, bet ir žaisti kompiuterinius žaidimus – „Siberia X800“ dinamiškus garsus perduoda itin sparčiai.
Tai ir praktiškas pasirinkimas – aktuali informacija, pavyzdžiui, baterijos įkrova, yra rodoma OLED imtuve.

„Bluedio UFO“

Kur naudojama aviacinė medžiaga? Lėktuvų gamyboje? Ne tik. „Bluedio UFO“ – patogios ir stilingos „Bluetooth“ ausinės, kurių gamyboje taip pat panaudota aviacinė medžiaga. Korpusas sukurtas siekiant tvirtumo. Ausinės nukrito? Ne pasaulio pabaiga! 
Jums taip pat patiks 3D erdvinis garsas. Subalansuotas skambesys ir tvirtas korpusas – nepriekaištingas derinys, puikiai tinkantis aktyviems melomanams.

„Awei ES300i“

Ieškote ko nors subtilaus ir kartu išraiškingo? Daug keliaujate, tad Jums svarbu, kad ausinukai užimtų kuo mažiau vietos kuprinėje? Šiuos poreikius patenkina „Awei ES300i“
Esate išrankūs garso kokybei? Nedideli, bet puikiu atkūrimu pasižymintys, praktiški ir nenuviliantys ausinukai neleis suabejoti pasirinkimu. 

„Siberia X800“, „Bluedio UFO“, „Awei ES300i“ – skirtingos, gerais techniniais duomenimis pasižyminčios ausinės (ir ausinukai), kurias įvertino ne vienas pirkėjas. Daugiau ausinių ir ausinukų – Iperku.lt audioprekių kategorijoje. Kviečiame pasižvalgyti ir įsigyti!

 (47)    (0)