Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Vyrams

Vyrams

Įprasta manyti, kad vyrai neturi skirti tiek dėmesio savo išvaizdai kaip moterys. Stereotipai stereotipais, bet verslo susitikime nepasirodysi riebaluotais plaukais ar su suplyšusiais batais. Nepasirodysi apšepęs. Gal ir nereikia pusdienį staipytis prieš veidrodį, tačiau būti tvarkingam tikrai dera.

Nusimanymas stiliaus reikaluose

Vyrui, turinčiam gerą stiliaus pojūtį, lengviau susiorientuoti tarp darbo ir laisvalaikio. Lengviau sudominti dailiosios lyties atstoves. Stilingas vyras – tvarkingas vyras, kurio valyvumu džiaugiasi ir išrinktoji – gyvenimo meilė.

Stiliaus įvairovė

Vieni mėgsta dalykinį stilių, kiti dažniau renkasi laisvalaikio aprangą. Vieniems patinka subtilesnės spalvos, kiti nevengia ryškesnių. O ir šukuosena, barzda – individualus pasirinkimas. Svarbiausia, kad visais atvejais galima rasti puikų variantą. Gerą įspūdį sudaro ir švariai nusiskutęs, ir išpuoselėtai barzdą auginantis žmogus.

Išraiškingos apyrankės

Aksesuarai taip pat padeda susikurti norimą įvaizdį, netgi pabrėžia pasirinktą aprangos derinį, bendrą stilių. Todėl šioje el. parduotuvėje rasite įvairių apyrankių. Galite rinktis iš visokių formų ir spalvų, kitaip tariant, dizaino įvairovė tikrai plati.

„Gillette“ produkcija

Nenusivils ir skustuvų bei skutimosi peiliukų ieškantys pirkėjai. Jūsų lūkesčius pateisins „Gillette“ produkcija, vertinama Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Ar reikia ką nors pridurti? Nebent tai, kad apsipirksite patogiai ir, pasirinkę tinkamiausią pristatymo variantą, prekes gausite greitai ir, žinoma, nepermokėsite!

Pagalba