Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Registratoriai

Registratoriai

Lietuva – viena iš tų šalių, kuriose leidžiama naudotis vaizdo registratoriais. Vairuotojai pripažįsta, kad šitoks įrenginys labai naudingas, ypač jei neaiškios eismo įvykio aplinkybės.

Svarbu, kad vaizdo registratorius atliktų savo funkcijas. Koks yra ekranas, kokia kamera? Tai tik pora klausimų iš visos gausybės. Reikia pabrėžti, jog parametruose nurodomi skaičiai reikšmingi, tačiau praverčia ne vien solidūs megapikseliai. Realiose situacijose pasitarnauja net ir tos funkcijos, kurios pristatomos ne skaičiais. Pavyzdžiui, naktinio matymo funkcija praverčia važiuojant naktį – prietaisas tampa naudingas bet kuriuo paros metu.

Yra ir daugiau gerų savybių. Galima kalbėti apie 120 laipsnių kampu fiksuojamą vaizdą, apie judesio aptikimo funkciją ir t. t. Tačiau geriausia rekomendacija – įsigyti ir įsitikinti automobilinės kameros teikiamais pliusais ir, žinoma, saugumo jausmu.

Antram plane nelieka ir kaina. Žmonės domisi, kiek registratoriai kainuoja, ir svarsto, ar verta tokį daiktą įsigyti. Štai 05q videoregistratorius kaina džiugina kiekvieną pirkėją. Tad nėra ko delsti.

Vairuokite saugiai ir atsakingai!

Pagalba