Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Įkrovikliai

Įkrovikliai

Iperku.lt asortimente pateikti automobiliniai įkrovikliai / adapteriai – ne tik praktiški, bet ir patraukliai įkainoti! Jei daug vairuojate ir vis svarstote, kiek procentų telefono įkrovos likę, tai ženklas, kad verta įsigyti įkroviklį, lengvai prijungiamą automobilyje.

Turime visokių modelių, o kainos skirtos net patiems taupiausiems!

Pavyzdžiui, automobilinis 12V elektros šakotuvas su USB jungtimi praktiškumu pranoksta lūkesčius ir tampa nepamainomu pagalbininku.

Beje, pas mus rasite ir kitokių automobilių tematikos prekių. Autodiagnostika, vaizdo registratoriai, laisvų rankų įranga... Visa tai galite įsigyti ne tik patogiai, bet ir ekonomiškai!

Mums rūpi Jūsų saugumas ir komfortas. Vairuojant svarbu susikoncentruoti į tai, kas vyksta kelyje. Svarbu stebėti ne tik kitus automobilius, bet ir pėsčiuosius. Kai nereikia galvoti, kad – o varge – pamiršote įkrauti išmanųjį telefoną, tai ir vairuoti patogiau!

Pagalba