Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
OBD 2 diagnostinis įrenginys -
  • OBD 2 diagnostinis įrenginys -

OBD 2 diagnostinis įrenginys

30,00 EUR
Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com
Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
autodiag-247

OBD 2 diagnostinis įrenginys Modernus diagnostinis skeneris. Atnaujinta 2.0 versija pasižymi nauju Micro USB standartu prijungimui prie PC. Tai vienintelis prietaisas rinkoje, veikiantis su iOS įrenginiais (tokiais kaip iPhone, iPad, ITouch).

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų


Modernus diagnostinis skeneris. Atnaujinta 2.0 versija pasižymi nauju Micro USB standartu prijungimui prie PC. Tai vienintelis prietaisas rinkoje, veikiantis su iOS įrenginiais (tokiais kaip iPhone, iPad, ITouch) per Wi-Fi, Android prietaisais per Wi-Fi ir Windows PC per USB. Šis įrankis leis Jums žinoti apie savo transporto priemonę viską, ką reikia. Palaiko OBD II protokolą. Suderinama su transporto priemonėmis, pagamintomis JAV nuo 1996-ųjų. Galite stebėti ir nustatyti realaus laiko duomenis. Nuskaitysite klaidų kodus, užgesinsite Check Engine lemputę. Sužinosite aktualius duomenis apie kuro sistemos būklę, oro srautą ir kt.

Modelis: WiFiUSB327 OBD2

Palaiko ISO9141, KWP2000, SAEJ1850VPW, SAEJ1850PWM, CAN

LED lemputės, nurodančios būseną: yra

USB kabelio ilgis: 60''

Į pakuotę įeina:

Wi-Fi USB diagnostinis skeneris

Micro USB kabelis

CD su programine įranga

Garantija 12 mėn.

16 kitų produktų toje pačioje kategorijoje

Pagalba