Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Diagnostika

Diagnostika

Modernieji ratuočiai

1990-aisiais ir 2017-aisiais ar 2018-aisiais pagaminti automobiliai skiriasi. Skiriasi ne tik dizainu, ne tik aerodinaminėmis savybėmis. Šiuolaikinis trijų cilindrų vieno litro variklis su turbina gali generuoti kur kas didesnę galią, nei tokio pat litražo variklis praėjusiame amžiuje. Net ir prieš kelerius metus pagamintos transporto priemonės gali labai skirtis nuo šiandieninių. Žinoma, esama aibės specifinių dalykų: konkretus kilovatų skaičius priklauso nuo to, ar mašina yra su turbina, ir pan.

Bene dažniausiai įvardijamas skiriamasis modernių automobilių bruožas – elektronika. Juokaujama, kad kadaise norint pataisyti mašiną pakakdavo plaktuko. Geriau pagalvojus, ar automobilis 1996-ųjų, ar 2005-ųjų metų, elektronikos jame tikrai yra. Ir ji ne visada veikia taip, kaip turėtų. Arba štai įsižiebia prietaisų skydelyje lemputė – suprask, teks vykti į servisą, mat kažkur kažkokia klaida.

Diagnostiniai įrenginiai

Kadangi mašinos kartais pareiškia kaprizų, vairuotojams kyla visokių galvosūkių. Ne vienas išsprendžiamas pasitelkus diagnostinį įrenginį.

Diagnostinis skeneris kaina ir kompaktiškumu pirkėjus džiugina. Džiugina ir paprastu naudojimu. Yra įvairių modelių, o pasirinkimo laisvė – neabejotinai geras dalykas.

Nuskaityti klaidas, stebėti bei nustatyti realaus laiko duomenis, sužinoti aktualią informaciją apie kuro sistemos būklę ir t. t. – funkcijos, kurios mūsų siūlomai įrangai nėra problema.

Investicija į automobilio techninę būklę

Diagnostinis skeneris yra investicija į gerą mašinos būklę. Juk ignoruojant įsižiebusias lemputes ar kitokius automobilio kaprizus, transporto priemonės stovis prastėja. Be to, neaišku, ar pavyks sėkmingai pasiekti kelionės tikslą. Diagnostika padeda rasti sprendimus ir išvengti nemalonių situacijų.

Kainos ir kokybės santykis

Automobilio diagnostika aktuali. Ne mažiau reikšmės teikiama ir kainai. Ši gali būti patraukli. Iperku.lt siūlo tai, kas reklamose vadinama puikiu kainos ir kokybės santykiu. Pasinaudokite gerais pasiūlymais, apsipirkite patogiai.

Pagalba