Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Automobilių prekės

Automobilių prekės

Pirmieji automobiliai labai skyrėsi nuo mums šiandien įprastų. Tai buvo paprastas triratis arklinis vežimas su jam pritaikytu mechaniniu varikliu. Vėliau šį įrenginį keitė garo mašina. Dabar sunku patikėti, kad pirmieji automobiliai galėjo važiuoti tik nuo 2 iki 4 kilometrų per valandą greičiu! Bet bėgant laikui augo žmogaus poreikiai, o kartu su jais kito ir automobilio išvaizda bei saugumo reikalavimai.

Šiais laikais daugelis automobilio savininkų savo transporto priemone rūpinasi kaip tikru šeimos nariu. Todėl automobiliai yra itin kruopščiai prižiūrimi, jiems laiku keičiamos susidėvėjusias detales, tepalai, perkami nauji aksesuarai. Susiformavo visa automobilinių prekių pramonė. Ypač išpopuliarėjo įvairūs automobilių priedai: eismo registratoriai, laisvų rankų sistema saugiems pokalbiams telefonu, įvairūs įkrovikliai bei priedai diagnostikai.

Ketinate įsigyti vaizdo registratorių, bet nežinote, kokį pasirinkti? Visų pirma atkreipkite dėmesį į registratoriaus laikiklį bei jo konstrukciją. Pritvirtinus registratorių automobilyje jis turi kuo mažiau judėti. Pasidomėkite ir norimo įsigyti registratoriaus naktinio filmavimo vaizdo kokybe bei kadrų per sekundę kiekiu. Kai kurie eismo registratoriai yra su įmontuota vietos nustatymo funkcija. Tai ypač aktualu daug keliaujantiems. Be to, verta nepamiršti, kad kuo kokybiškesnis registratorius, tuo geriau jis filmuoja naktį ar ryškiai šviečiant saulei.

Kitas populiarus automobilių priedas yra laisvų rankų įranga. Vartotojai mėgsta šią prekę dėl patogaus bendravimo su namiškiais ar verslo partneriais kelionės automobiliu metu. Lietuvos Respublikoje naudotis mobiliuoju telefonu vairuojant yra draudžiama ir už tai baudžiama, todėl laisvų rankų įranga yra ne tik privalumas ir patogumas, bet ir būtinybė. O siūlomame Iperku.lt asortimente tikrai rasite Jūsų lūkesčius atitinkantį laisvų rankų įrenginį.

Gyvenimas susideda iš smulkių detalių. Todėl verta investuoti į kokybiškus automobilių priedus, kurie Jūsų keliones pavers patogiu malonumu.

Pagalba