Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Ausinės

Ausinės

Garso kokybė ir stilius

Kaip rašėme viename savo straipsnyje, ausinės nėra tik muzikos klausymo „įrankis“. Kas gi tai? Žinoma, jos skirtos klausytis muzikos, o jei išsirinkote geras ausines, tai ta muzika skambės kokybiškai. Bet tai dar ne viskas. Ausinės gali ne tik skleisti mėgstamą muziką, bet ir būti stilingos! Juk jos puikiai papildo Jūsų aprangos stilių ir yra tarsi aksesuaras.

Ausinės įvairiomis kainomis

Nepaisant stiliaus ypatybių, neabejotinai svarbu, kad viskas veiktų užtikrintai. Todėl renkantis ausines atsižvelgiama ir į parametrus. O gavus išsirinktą produktą taip malonu patogiai įsitaisyti ir pasimėgauti tiek laiko patikrintomis, tiek naujomis dainomis. Beje, pas mus rasite ausinių įvairiomis kainomis – (žinoma, optimaliomis!).

Do re mi fa...

Vasaros popietė hamake, jaukus žiemos vakaras prie židinio ar kitoks malonus laisvalaikis klausantis patinkančių dainų... Ir nesvarbu, ar jūs entuziastingai palaikote roko muzikantus, ar jums mielesnės lėtos, lyriškos dainos... Geros ausinės reiškia gerą garsą – nebūtinai „ant aukščiausios padalos“, tačiau kokybišką, be trikdžių. Tad atsipūskite nuo darbų ir pasiklausykite romantiškų dainų, pritraukiančių popatlikėjų kūrinių ar nesenstančios klasikos. 

Pagalba