Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Ši el. parduotuvė įkurta 2014-07-28. Pirmiausia pavadinta WifiAntenos.lt, o nuo 2017 m. – Iperku.lt. Nuo pat įkūrimo pradžios einame į priekį ir stengiamės patenkinti kiekvieno pirkėjo poreikius. Geri klientų atsiliepimai skatina dirbti dar stropiau. Džiaugiamės, kad įvertinate šias pastangas.

Naujas pavadinimas pasirinktas remiantis efektyvios prekybos patirtimi, kad geros prekės neprivalo būti itin brangios. Sumaniems pirkėjams – išmanūs pasiūlymai!

Nuolat didėjančiame asortimente – ne tik funkcionalios antenos, bet ir kiti šiuolaikinio gyvenimo įrankiai.

Iperku.lt atras patį geriausią sprendimą interneto ryšiui stiprinti. Išmaniajam telefonui praktiškumo suteiks patvarūs ir stilingi dėklai. Aktyvaus gyvenimo ritmą matuos ir ištikimu palydovu taps išmanusis laikrodis ar apyrankė. Naujais potyriais pradžiugins iš ateities atklydęs riedis.

Iperku.lt prisidės prie kasdienės Jūsų gyvenimo kokybės ir efektyvaus uždavinių įgyvendinimo. O tokie naudingi įrenginiai kaip diagnostinis skeneris leis pasirūpinti ir automobiliu.

Pas mus patogu rinktis, be to, siūlome ne vieną pristatymo būdą. Esame pasiruošę Jums padėti be laisvadienių. Kreipkitės ir mielai suteiksime konsultaciją.

Jūsų –

Iperku.lt

Pagalba