Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Bet kada galėsite išvalytii slapukus pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Antena ATK-LOG ALP LTE MIMO 2x2

68,00 EUR

Tinka ir Mezon internetui! 

Antenos adapteris
Kiekis

Tinka ir Mezon internetui!

MIMO (multiple input, multiple ouput) – racionali technologija, dėl kurios antena itin pralaidi ir pasižyminti gerais spartumo rodikliais. Tai puikus variantas ieškant ne tik įspūdingų parametrų, bet ir realiomis sąlygomis pasiekiamos naudos. Per keliolikos metų istoriją MIMO technologija deramai įvertinta. Didėjant spartaus interneto poreikiui, MIMO antenų nauda pripažįstama vis labiau ir labiau.

Dažnių diapazonas 800–3000 MHz

Stiprinimas 2 x 9 dBi

Kabelio ilgis 10 m

FME lizdas yra

VSWR maks. < 1.7

Poliarizacija V

Pluošto plotis H [°] 76

Pluošto plotis V [°] 66

Varža 50 Ω

Kompaktiškas DC taip

Svoris 0.53 kg

Ilgis 0.26 m

 

Garantija 24 mėn.

Patogūs sprendimai

Gamintojai, kurdami interneto antenas, atsižvelgia į daugybę aspektų tam, kad kiekvienam vartotojui būtų pasiekiamas kokybiškas interneto ryšys. Šiuolaikiniame pasaulyje ryšio kokybiškumas – ne šiaip privalumas, o tikrų tikriausia būtinybė. Internetas yra ir darbo, ir bendravimo, ir pramogų priemonė. Taip pat – begalinis informacijos šaltinis. Trikdžiai nuteikia nemaloniai, todėl siūlome naudotis ne tik greitu, bet ir sklandžiu ryšiu.

KAIP?

Rinkitės efektyvią interneto įrangą. Net jei gyvenate atokioje vietovėje, net jeigu ryšio kaprizai tapę rutinos dalimi, yra geresnis variantas, nei laukti, kol vangiai atsivers koks nors puslapis. Iperku.lt asortimente – antenos norintiems sparčių megabaitų.

Siūlome produkciją, kuri sukurta naudotis patogiai.

4gantena-476
3 Prekės

15 kitų produktų toje pačioje kategorijoje